جمع کردن افسردگی ساندویچ دروازه بان

جمع کردن: افسردگی ساندویچ دروازه بان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

زن صیغه ای با سیمکارت شوهرسابقش وارد خبر رسان تلگرام او شد و…

زنی که با دراختیار‌داشتن سیم‌کارت شوهر سابقش او را ترساندن کرده بود و قصد اخاذی داشت، دستگیر شد. زن صیغه ای با سیمکارت شوهرسابقش وارد خبر رسان تلگرا..

ادامه مطلب

بیانات عجیب مرد بساز بفروش در پرونده سیاه

مرد بساز بفروش که دختر دکوراتور را آزار داده، دیروز در حالی در دادگاه بیانات عجیبی را مطرح کرد که پزشکی قانونی وجود رابطه سیاه را تائید کرده است. ..

ادامه مطلب

داماد، خانواده همسرش را کشت

مرد جوانی به علت اختلاف خانوادگی، روز چهارشنبه با رفتن به منزل پدر همسرش اعضای منزل را به گلوله بست و چهار نفر را کشت. داماد، خانواده همسرش..

ادامه مطلب

حکم قصاص قاتل صادر شد ، قتل یک سرباز وظیفه با چاقوی مجرم سابقه دار

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: امید گَرکَز سرباز وظیفه آق قلایی بود که تیر پارسال، حین انجام ماموریت و تعیقب و گریز با ضربه چاقوی یک مجرم سابقه دار به قتل..

ادامه مطلب

انفجار شئ انفجاری در پرند

دادستان رباط کریم از انفجار یک شئ شبیه به نارنجک در شرکت عمران پرند و فوت کارمند این شرکت خبر داد و گفت: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و..

ادامه مطلب

اعتراف وزنه‌بردار نوجوان به دوپینگ

باتوجه به اعتراف وزنه بردار نوجوان به دوپینگ، کشور عزیزمان ایران به فدراسیون جهانی اعلام می کند که نمونه دوم آزمون دوپینگ ملی پوش کشور عزیزمان ایران بر..

ادامه مطلب

کشف جسد کودک پیرانشهری از تنور

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از کشف شدن جسد کودک سه ساله در تنور خبر داد. کشف جسد کودک پیرانشه..

ادامه مطلب